WeSLOWych Świąt *-*

20151223_220444 (2)20151224_092634 (2)

 

Tak jak obiecałam (a ja dotrzymuje słowa), przesyłam fotki z już udekorowanych pierniczków, zarówno w pełnej wersji slow (z kokosowym lukrem), jak i tradycyjnymi mega słodkimi wzorkami. Nie da się ukryć, że w świątecznej scenerii prezentują się jeszcze lepiej. Położone na stole  w formie dekoracji wypełniły cały dom swoim charakterystycznym, korzennym aromatem. Mogę stanowić także świetną ozdobę choinkową. To właśnie wielość ich zastosowania sprawia, że są atrakcyjną alternatywą na świąteczny wypiek.

 

 

20151223_220732 (2)

Ale jak wiadomo pierniczki w Boże Narodzenie to nie wszystko. Jest jeszcze wiele smakołyków do przygotowania. Także do dzieła.

Życzę Wam moi drodzy czytelnicy, by nie tylko okres Świąt był tak klimatyczny i rodzinny. By atmosfera radości i wzajemnego zrozumienia towarzyszyła Wam na co dzień, a pasja gotowania nie osłabła wraz z usypującą się choinką. A ja sobie życzę, by było Was jak najwięcej, co napawać mnie będzie większą motywacją do dalszego działania. Mam nadzieję, że choć parę osób uda mi się zmobilizować do slow food’owego stylu życia. Będę się starać ze wszystkich sił szukając nowych inspiracji.

Skoro nie możesz liczyć w te święta na snow, postaw na SLOW 😉

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.